• 1403/02/22 - 14:18
  • - تعداد بازدید: 86
  • - تعداد بازدیدکننده: 82
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
کتابخانه تخصصی حوزه سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ازنا افتتاح شد

کتابخانه تخصصی حوزه سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ازنا افتتاح شد

روز گذشته طی مراسمی با حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان و حضور رئیس گروه اطلاع رسانی و منابع پزشکی این دانشگاه کتابخانه تخصصی حوزه پزشکی و سلامت  در محل بیمارستان امام علی(ع)شهرستان ازنا افتتاح و آغاز بکار نمود.
 
این کتابخانه که به همت بسیج جامعه پزشکی شهرستان ازنا و با پشتیبانی و تجهیز گروه اطلاع رسانی و هنچنین همکاری مدیریت کتابخانه مرکزی علوم پزشکی لرستان ایجاد گردید مجهز به فضای مطالعه و مخزن بیش از ۵۰۰ جلد کتب بروز حوزه پزشکی، پرستاری و تعدادی کتب عمومی و فرهنگی می باشد.
 
در این برنامه جناب آقای دکتر کمره ئی ضمن اعلام خرسندی از درخواست و پیگیری مجموعه سلامت شهرستان در ایجاد این فضای علمی، اعلام آمادگی بیش از پیش معاونت تحقیقات در جهت ارتقاء سطح علمی و تحقیقاتی پرسنل و کادر درمان سطح شهر را اعلام فرمودند.
 
✅️در پایان جلسه مسائلی همچون ایجاد مرکز رشد فناوری سلامت، همکاری پژوهشی و برگزاری دوره های آموزشی پیرامون پژوهش و فناوری مورد توجه و مذاکره قرار گرفتند؛ ضمنا مقرر شد در خصوص طرح های تحقیقاتی مشترک بسیج جامعه پزشکی جهت ارتقاء سطح سلامت شهرستان همکاری فنی و انتقال تجربیات صورت پذیرد.
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سایت
عکاس

مدیر سایت

سوالات متداول

چگونه مي توانم كتاب امانت بگيرم؟

براي امانت گرفتن بايد عضو كتابخانه دانشگاه به آدرس lib.lums.ac.ir شويد. پس از ورود به پورتال كتابخانه مركزي در قسمت "ثبت نام برخط در كتابخانه" اطلاعات و مدارك خود را بارگزاري نماييد. پس از انجام مراحل ثبت نام اطلاعات شما براي كتابخانه ارسال شده و پس از تاييد كتابدار و دريافت شماره عضويت مجاز هستيد كه كتاب به امانت بگيريد. براي اطلاعات بيشتر آيين نامه امانت را مطالعه نماييد.

تعداد مداركي كه كاربران مي توانند به امانت بگيرند  براي كليه كاركنان و  دانشجويان مقطع كارداني و كارشناسي 3 مدرك به مدت 15 روز ،  براي دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد و دكتراي عمومي 5 مدرك به مدت 15 روز و مدت امانت منابع براي دانشجويان دوره تخصص و اعضاي  هيأت علمي نيز 21 روز و به تعداد 7 كتاب مي­باشد.

تا چند بار مي توان كتابي را تمديد كرد؟

تا سه بار در صورتي كه نسخه اي از كتاب در كتابخانه باشد و درخواست كننده نداشته باشد

چگونه ميتوان منابع امانتي را تمديد كرد؟
به صورت تلفني و مراجعه حضوري
شماره تماس:  06633120233 داخلي 214
آيا امكان امانت گرفتن كتاب از طريق پورتال كتابخانه ديجيتال وجود دارد؟

خير فقط با مراجعه حضوري به كتابخانه مركزي دانشگاه و كتابخانه هاي وابسته امكان امانت منبع وجود دارد.

چگونه ميتوانم منابع مورد نظر را رزرو كنم؟
براي رزرو منابع مي توان به صورت حضوري و همچنين از طريق نرم افزار كاوش به آدرس
مراجعه نمود. پس از جستجوي مدرك با كليك بر نتيجه مورد نظر گزينه تقاضاي رزرو را انتخاب نماييد.