* توجه: در حال حاضر با توجه به بسته شدن پروتوکول  L2TP,  امکان اتصال از طریق سیستم عامل ‌ IOS وجود ندارد. خواهشمندیم تا زمان امکان اتصال مجدد با گوشی های Iphone،  از کامپیوتر شخصی یا لب تاب استفاده نمایید.*
اساتید محترم دانشگاه برای دسترسی به منابع علمی خارج از دانشگاه از طریق تلفن همراه تلفن های همراه هوشمند دارنده نسخه IOS10  و همچنین ویندوز فون های جدید (Windows Phone)   با انجام مراحل زیر در تلفن همراه خود می توانید به منابع الکترونیک خارج از شبکه دسترسی داشته باشید :
ابتدا در قسمت تنظیمات برروی گزینه General  کلیک نمایید :
 

سپس برروی گزینه Add Vpn configuration  کلیک نمایید :

 
 
 

در قسمت Type  گزینه L2tp  انتخاب نمایید :

 
 
 

در تنظیمات این قسمت طبق تصویر حتما نام سرور  78.39.217.167  و  secret  گوشی خود را lums  ,و در قسمت های account و password یوزرنیم و پسورد شخصی مربوط به اتصال اینترنت خود را وارد نمایید.(دقت نمایید که یوزر و پسورد شخصی خود که قرار است با آن به کانکشن مورد نظر متصل شوید در سیستم دیگری به اینترنت متصل نباشد و حتما از قبل اتصال خود را قطع کنید.)

(Type : L2TP , server : 78.39.217.167, secret : lums)

در صورتی که مدل گوشی شما با تصاویر متفاوت می باشد در موتور جستجوی گوگل برای ایجاد یک اکانت وی پی ان (VPN) متناسب با گوشی موبایل خود جستجو کنید.

برای مثال :
 
 

 

 

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.

سوالات متداول

چگونه مي توانم كتاب امانت بگيرم؟

براي امانت گرفتن بايد عضو كتابخانه دانشگاه به آدرس lib.lums.ac.ir شويد. پس از ورود به پورتال كتابخانه مركزي در قسمت "ثبت نام برخط در كتابخانه" اطلاعات و مدارك خود را بارگزاري نماييد. پس از انجام مراحل ثبت نام اطلاعات شما براي كتابخانه ارسال شده و پس از تاييد كتابدار و دريافت شماره عضويت مجاز هستيد كه كتاب به امانت بگيريد. براي اطلاعات بيشتر آيين نامه امانت را مطالعه نماييد.

تعداد مداركي كه كاربران مي توانند به امانت بگيرند  براي كليه كاركنان و  دانشجويان مقطع كارداني و كارشناسي 3 مدرك به مدت 15 روز ،  براي دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد و دكتراي عمومي 5 مدرك به مدت 15 روز و مدت امانت منابع براي دانشجويان دوره تخصص و اعضاي  هيأت علمي نيز 21 روز و به تعداد 7 كتاب مي­باشد.

تا چند بار مي توان كتابي را تمديد كرد؟

تا سه بار در صورتي كه نسخه اي از كتاب در كتابخانه باشد و درخواست كننده نداشته باشد

چگونه ميتوان منابع امانتي را تمديد كرد؟
به صورت تلفني و مراجعه حضوري
شماره تماس:  06633120233 داخلي 214
آيا امكان امانت گرفتن كتاب از طريق پورتال كتابخانه ديجيتال وجود دارد؟

خير فقط با مراجعه حضوري به كتابخانه مركزي دانشگاه و كتابخانه هاي وابسته امكان امانت منبع وجود دارد.

چگونه ميتوانم منابع مورد نظر را رزرو كنم؟
براي رزرو منابع مي توان به صورت حضوري و همچنين از طريق نرم افزار كاوش به آدرس
مراجعه نمود. پس از جستجوي مدرك با كليك بر نتيجه مورد نظر گزينه تقاضاي رزرو را انتخاب نماييد.